Zostań sportowcem i zawodowcem a w przypadku zagrożenia obroń siebie i innych.

Pozwolenie na broń nawet w 2 miesiące

Pozwolenia sportowe i kolekcjonerskie.

Szkolenia prowadzone przez trenerów strzelectwa sportowego oraz operatorów zespołów bojowych.

Pełne szkolenia bojowe, kontrterrorystyczne, medycyna pola walki, szkolenia medyczne, obrony cywilnej, zachowania w sytuacjach zagrożenia, szkolenia instruktorskie, prowadzących strzelanie, sędziów strzelectwa sportowego i inne.

Zapraszamy do Klubu Sportowego ŚWIT w Starachowicach.

Klub Sportowy ‘ŚWIT” posiada licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego nr LK-1136/2024

Klub Sportowy ŚWIT prowadzący Niepubliczną Szkołę Szkolenia Obronnego działa zgodnie z obowiązującymi przepisami PZSS oraz ISFF.  Zawodnicy Klubu Sportowego ŚWIT w Starachowicach startują w zawodach rangi Mistrzostw i Pucharów Świata, Europy i Polski, oraz są zawodnikami kadry narodowej w strzelectwie sportowym.

Strzelnica w Starachowicach od ponad 60 lat zajmuje się upowszechnianiem i rozwojem dyscypliny sportu zaliczanym do strzelectwa sportowego, uznana została przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego za obiekt strategiczny dla polskiego strzelectwa. Jest  ośrodkiem szkolenia kadr młodzieży uzdolnionej sportowo, gdzie w jednym miejscu można strzelać wszystkie konkurencje przewidziane przepisami Międzynarodowej Unii Strzeleckiej i Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Jest obiektem sportowym, na którym organizuje się zawody rangi Pucharów Polski, Mistrzostw Polski oraz zawody międzynarodowe.

Klub Sportowy ŚWIT jest również stowarzyszeniem o charakterze kolekcjonerskim broni w tym broni palnej,  prowadzi popularyzację strzelectwa i kolekcjonerstwa.

kontakt: 

Klub Sportowy ŚWIT Starachowice

ul. Strzelnicza 29

27-200 Starachowice

strzelnica@onet.plstrzelnica.starachowice@onet.pl

tel.503065042, 502227765

Kategorie: INFORMACJA