Trening w ramach Ligi Strzeleckiej. Zbliża się końcówka 2 roku pandemii. Rok ten pomimo wielu ograniczeń pozwolił nam prowadzić treningi strzeleckie i uczestniczyć w Zawodach Strzeleckich. Ze względu na zbliżającą się końcówkę roku, prosimy te osoby jakie nie brały udziału w ligach strzeleckich, a jakie nadal chcą aktualizować Licencję o śledzenie terminów najbliższych zawodów i udział w niniejszych wydarzeniach. Musimy też pamiętać, że rywalizacja sportowa, pozwala nam na bieżąco śledzić nasze postępy a także pozwoli aktywnie promować PZSS i Nasz Klub „Świt Starachowice”.
PZSS PATENT STRZELECKI

Trening w ramach Ligi Strzeleckiej.
Zbliża się końcówka 2 roku pandemii. Rok ten pomimo wielu ograniczeń pozwolił nam prowadzić treningi strzeleckie i uczestniczyć w zawodach. Ze względu na zbliżającą się końcówkę roku, prosimy te osoby jakie nie brały udziału w ligach strzeleckich, a jakie nadal chcą aktualizować Licencję o śledzenie terminów najbliższych zawodów i udział w niniejszych wydarzeniach. Musimy też pamiętać, że rywalizacja sportowa, pozwala nam na bieżąco śledzić nasze postępy a także pozwoli aktywnie promować PZSS i Nasz Klub „Świt Starachowice”.

Kategorie: Non classé