Drodzy Klubowicze i Sympatycy Strzelnicy w Starachowicach. Za nami fatalny rok 2020. Nie wiemy co przyniesie nam bieżący rok, ale zapewne wszyscy chcemy aby 2021 był lepszym okresem w działalności naszego Klubu. Dlatego też ze strony wszystkich zaangażowanych w naszą działalność zwracamy się dla was z prośbą o zaangażowanie w propagowanie Klubu i Strzelnicy Starachowickiej. Każda pomoc jest dla nas ważna. Pamiętajmy, że nawet pojedynczy gość na strzelnicy który wykupi w Klubie choć jedną lekcję u instruktora to realne pieniądze na dalszą działalność. Ze względy na sytuację pandemiczną Klub działa jedynie dzięki zaangażowaniu naszych instruktorów i działaczy społecznych. Wierzymy, że przetrwamy ten trudny okres i wierzymy, że każdy z nas w miarę swoich możliwości udzieli Klubowi swojego wsparcia, pracy społecznej i ewentualnych darowizn finansowych. Każda kwota się liczy. Mamy wiele przykładów jak zaangażowanie społeczne może być skuteczne i przynosić realne środki na dalszą działalność.

Będziemy wdzięczni za przekazanie tej prośby do wszystkich naszych Klubowiczów, wspólnie możemy bardzo dużo.

Klub Świt i Strzelnica w Starachowicach tworzą ludzie. Mamy bogatą historię i niech bieżący czas w jakim przyszło nam egzystować zapisze się w karatach historii jako okres w którym pasjonaci sportów strzeleckich zjednoczyli się i pozwolili Klubowi przetrwać.

Kategorie: INFORMACJA