Ze względu na zbliżającą się końcówkę roku 2020, ze strony administracji witryny dziękuję wszystkim Klubowiczom i Sympatykom Strzelnicy w Starachowicach za czynny udział w promowaniu strzelectwa sportowego, naszej strzelnicy oraz działań PZSS.

Rok 2020 był i jest bardzo trudny dla naszego Klubu. Pandemia przyczyniła się do wielu ograniczeń podczas treningów oraz nie pomagała w rozwoju Klubu. Dlatego też to wszystko co zostało zrobione dla Klubu, każda akcja promocyjna i wizyta Klubowiczów czy Waszych znajomych na strzelnicy to wkład w naszą wspólną ideę sportową.

Proszę jednocześnie pamiętajcie o dalszych działaniach. Przypominamy też o konieczności udziału w ligach strzeleckich. Dziękujemy za uregulowanie składek członkowskich. Dziękujemy również tym wszystkim, którzy wraz ze swoimi Znajomymi uczestniczą w dodatkowych zajęciach strzeleckich. Społeczna promocja Klubu, ewentualne darowizny, wspomagają budżet strzelnicy. Każda złotówka jest dla nas obecnie cenna. Bez was nie przetrwamy. Klub Świt i obiekty Strzelnicy w Starachowicach to zespołowa praca wielu pokoleń. Nasz obecny zarząd i pracownicy Strzelnicy w 2020, robili co tylko było i jest w ich mocy aby Klub przetrwał okres Pandemii. Za to im dziękujemy. Pozdrawiam serdecznie administrator witryny.

Kategorie: INFORMACJA